Görüntüler
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd fabrika üretim hattı
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd fabrika üretim hattı
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd fabrika üretim hattı
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd fabrika üretim hattı
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd fabrika üretim hattı
  • Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd fabrika üretim hattı
Üretim hattı

Zhaoqing Hongwang Fabrikası
Sürekli tavlama ve asitleme hattı ile 500.000 tonluk beş ayaklı tandem değirmenin ilk yıllık üretimi Ocak 2014'te Zhaoqing Hongwang'da faaliyete geçti. Üretim hattı, gelişmiş 18-yüksek değirmeni benimsedi ve akıllı elektronik kontrol teknolojisi.Donanımlı ilk beş beş ayaklı tandem değirmeni başarıyla inşa edin ve çalıştırın sürekli soğuk tavlama ve asitleme hattı ile Çin'in paslanmaz çelik soğuk haddelemesinin dönüşümüne öncülük ediyor Tek haddelemeden sürekli haddelemeye kadar endüstri. Haziran 2019'da şirket, fırçalanmış, 8K, Siyah'ın tüm bobin işleme teknolojisini yenilikçi bir şekilde geliştirdi. Ti-Gold, AFP ve PVD, bağımsız fikri mülkiyet haklarıyla renklendirilmiştir. Büyük ölçekli üretimi gerçekleştirmiştir. renkli paslanmaz çelikten yapılmıştır ve renk kararlılığı ve kalite kontrol edilebilirliğini iyileştirmiştir. Şirket yapabilir soğuk haddelenmiş bobinden yüzey bitirme ürünlerine kadar entegre özelleştirilmiş hizmet sağlayın.

 

Fujian Hongwang Fabrikası
2014 yılında, sıralı üç standlı yıllık 700.000 ton 1450mm sıcak ve soğuk tavlama ve asitleme hattı üretimi tandem değirmen ve soğuk sürekli ile 300.000 ton 20 yüksek ince ölçü soğuk haddehanenin yıllık üretimi tavlama ve asitleme hattı üretime alınır. Sıralı üç ayaklı tandem değirmenli sıcak tavlama ve asitleme hattı Entegreyi gerçekleştirmek için gelen siyah bobin için sürekli doğrudan haddeleme teknolojisini yenilikçi bir şekilde sunar. haddeleme, tavlama ve asitleme işlemlerinin üretimi. Paslanmaz çelik haddelemede başka bir atılım gerçekleştiriyor işlem. 2018 yılında, Fujian Hongwang 1700mm beş ayaklı tandem değirmeni, soğuk sürekli tavlama ve asitleme hattı ile üretime geçiyor. Hongwang, Çin'de 1700 mm soğuk haddelenmiş ürün üreten ilk özel kuruluş oldu. Tüm soğuk haddelenmiş paslanmaz çelik rulo ürünleri serisi kaplıdır. Hammadde ve pazar rekabetine güvenmek Tsingtuo grubunun avantajları, şirket ürün kategorilerini daha da zenginleştirmeyi ve endüstriyel zincir.
 
Shandong Hongwang Fabrikası
İlk aşama, 2016 yılında sürekli soğuk tavlama ve asitleme hattına sahip 850 mm'lik altı standlı tandem değirmeni inşa ediyor ve yılda 300.000 ton yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş dar şerit üretiyor. 2017 yılında, ikinci faz, hat içi tek ayaklı tandem değirmen ile yıllık 600.000 ton 1450 mm sıcak tavlama ve asitleme hattı ve sürekli soğuk tavlama ve asitleme hattı ile yıllık 600.000 ton 1450 mm beş ayaklı tandem değirmen üretimi inşa ediyor. 2019'dan 2020'ye kadar, üçüncü aşama, müşterilerin çoklu ihtiyaçlarını karşılamak için 20 yüksek freze, parlak tavlama ve fırçalanmış, 8K, Siyah Ti-Gold, AFP, PVD renkli paslanmaz çelikten tüm bobin yüzey finisajı yapıyor.
 
Yangjiang Hongwang Fabrikası
Ekim 2019'da, sıralı dört ayaklı tandem değirmen ile yıllık 700.000 ton 1450mm sıcak ve soğuk tavlama ve asitleme hattı üretimi sorunsuz bir şekilde deneme üretimine geçiyor.Üretim hattı birçok ileri teknolojiyi benimsedi ve özel soğuk haddelenmiş paslanmaz çelik endüstrisindeki ilk akıllı birim oldu.500.000 ton paslanmaz çelik sıcak haddelenmiş asit asitleme hattının ikinci faz yıllık üretimi ve 300.000 ton soğuk haddelenmiş üretim hattının yıllık üretimi, Ağustos 2020'de sıcak yük testine girecek. Aynı zamanda şirket, stratejik bir ortaklık kurdu. Guangqing grubu, üretim, tedarik ve pazarlama kaynaklarının etkili entegrasyonunu sağlamak için.Akıllı fabrika ve "insansız" operasyona ulaşmak için, projeyi yerli bir modern paslanmaz çelik üretim üssüne ve akıllı üretim endüstrisi turizm tanıtım alanına dönüştürmeye çalışıyoruz.
 

Henan Hongwang Fabrikası

Orta Çin'deki Hongwang grubunun önemli bir paslanmaz çelik yüzey bitirme üssü olan Henan hongwang, CNC 1450 18-yüksek değirmenlere, parlak tavlama ve her türlü paslanmaz çelik levha yüzey bitirme ekipmanına sahiptir.Şirket ağırlıklı olarak paslanmaz çelik soğuk haddelenmiş rulolar ve paslanmaz çelik son işlem levhası üretmektedir.Merkezi düzlük ekonomik bölgesinin bölgesel yerleşim avantajlarına güvenerek, Çin'de büyük ölçekli ve teknolojik olarak gelişmiş bir paslanmaz çelik levha finisaj üssü oluşturmuştur.
 
Sichuang Hongwang Fabrikası
Sichuan Hongwang, güneybatı bölgesinde önemli bir stratejik düzendir, proje gelişmiş soğuk haddelenmiş paslanmaz çelik üretim ekipmanları ve komple yüzey işleme tesisleri. donatmak tekli değirmen, tavlama ve asitle temizleme, parlak tavlama, gergi düzleştirici, ayırma ve kesme, fırçalanmış, 8K, Siyah Ti-Gold ve AFP fırınlama verniği işleme. Yıllık üretim 150.000 ton soğuk haddelenmiş paslanmaz çelik üretimine ulaştı çelik bobin ve yüzey işleme ürünleri. Şirket, paslanmaz çelik üretimi, tedariki, ve pazarlama sistemi, kaynakların etkili entegrasyonunu sağlar.
 
 
OEM / ODM

Firmamız soğuk haddelenmiş rulodan yüzey bitirme ürünlerine kadar entegre özelleştirilmiş hizmet sunabilmektedir.

1、Ürün koruyucu film üzerine desenleri yazdırın.
2 、 müşteri tarafından sağlanan boyuta göre özelleştirilmiş üretim.
3 、 ürünün yüzeyi derin işleme olabilir.
4 、 Örnek sizin için zamanında hazırlanabilir.
5 、 en iyi satış sonrası servis sorununuzu çözebilir.
  • Görüntüler
  • Üretim hattı
  • OEM / ODM
Kişiler
Kişiler: Mr. Frankie
Tel: +86-13516572815
Faks: 86-757-2927-3005
İletişim
Mail Gönder