Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd

  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İhracatçı, Satıcı
Markalar: Hongwang
No. Çalışanları: 301 -~500 People
Yıl kurulan: 2018
İhracat p.c: 50% - 60%
Giriş
Guangdong Hongwang Metal Material Co., Ltd. 2018 yılında kurulmuş olup, Hongwang Group'un uluslararası ticaret, depolama, işleme ve satış sonrası hizmeti entegre eden profesyonel paslanmaz çelik ithalat ve ihracat ticaret platformudur.Aynı zamanda, grubun ana üretim üsleri tarafından üretilen yüksek kaliteli ürünlerin uluslararası pazarlanmasında da önemli bir rol oynamaktadır.
 
Şirket, Jinchang Uluslararası Metal Ticaret Pazarı, Shunde Bölgesi, Foshan, Guangdong'da yer almaktadır.Çarşı ve çevresi rahat ulaşıma ve gelişmiş sanayi tesislerine sahiptir.Pazarın konum avantajına ve grubun ölçek avantajına güvenerek, Guangdong Hongwang, denizaşırı müşterilerin çoğuna hızlı yanıt ile profesyonel paslanmaz çelik ithalat ve ihracat ticaret hizmetleri sağlamak için yeterli depolama ve işleme hizmetleri ile donatılmış profesyonel bir uluslararası ticaret hizmeti ekibi kurar, güvenilir kalite ve iyi satış sonrası servis.
 
Temel ürünlerimiz 200, 300, 400 serisi soğuk haddelenmiş paslanmaz çelik rulolar, tüm rulo ve plakanın yüzey bitirmesidir.Genişlik 510-750mm ile 1240mm arasında, kalınlığı ise 0.28mm ile 3.0mm arasındadır.Kaplamalar NO.1, 2E, 2B, 2BB, BA, mat cila, 8K, ayna ti-altın, gül altın, siyah ti-altın, titreşim, bakır, AFP, vb. içerir. Müşterilerin kişiselleştirilmiş ihtiyaçlarını karşılamak için, biz özelleştirilmiş 2BQ (damgalama malzemeleri), 2BK (8K işleme malzemeleri) ve diğer özel malzemeleri sağlayın.Şirket ayrıca kesme, dilme, film kaplama ve ithalat ve ihracat ticaretini destekleme hizmetlerini de verebilmektedir.Ürünler, sofra takımı, mutfak eşyaları, tıbbi cihaz ve aletler, ev aletleri, otomobil parçaları, inşaat ve dekorasyon alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
 
Hongwang, “en rekabetçi soğuk haddelenmiş paslanmaz çelik işletmesi olma” vizyonuna bağlı kalarak;“Yenilik yapmaya cesaret et, kendini işine adama” ruhunu teşvik etmek için “müşteri odaklılık, çalışanların bakımı, bütünlük yönetimi, sürdürülebilir kalkınma” temel değeri.Hongwang'a kaliteli ürünler ve mükemmel hizmet ile müşterilerimizi memnun etme gücü veren profesyonel kadroyla birlikte güvenilir ve yüksek verimli bir yönetim ekibimiz var.
Geçmiş

Hongwang Group, soğuk haddelenmiş paslanmaz çelik rulo üretiminde uzmanlaşmış bir kuruluştur ve
paslanmaz çelik yüzey bitirme ürünleri.

Hizmet

Temel ürünlerimiz 200, 300, 400 serisi soğuk haddelenmiş paslanmaz çelik rulolar, tüm rulo ve plakanın yüzey bitirmesidir. Genişlik 510-750mm ile 1240mm arasında, kalınlığı ise 0.28mm ile 3.0mm arasındadır. Kaplamalar NO.1, 2E, 2B, 2BB, BA, mat cila, 8K, ayna ti-altın, gül altın, siyah ti-altın, titreşim, bakır, AFP vb. içerir.

Müşterilerin kişiselleştirilmiş ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş 2BQ (damgalama malzemeleri), 2BK (8K işleme malzemeleri) ve diğer özel malzemeleri sağlıyoruz. Şirket ayrıca kesme, dilme, film kaplama ve ithalat ve ihracat ticaretini destekleme hizmetlerini de verebilmektedir.

Ekibimiz

Hongwang'a kaliteli ürünler ve mükemmel hizmet ile müşterilerimizi memnun etme gücü veren profesyonel kadroyla birlikte güvenilir ve yüksek verimli bir yönetim ekibimiz var.

  • Şirket ayrıntıları
  • Giriş
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
Kişiler
Kişiler: Mr. Frankie
Tel: +86-13516572815
Faks: 86-757-2927-3005
İletişim
Mail Gönder